מה ההבדל בין מכונת שיוף מקצועית למכונת שיוף ציפורניים פשוטה?

פרטים על מכונת שיוף, מה זה ומה עושים איתה?

מכונת השיוף באה להקל עלינו את עבודת המניקור וניקוי הציפורניים, ברמת דיוק גבוהה יותר.

מכונת המניקור מקצרת את זמן העבודה, מביאה תוצאות מדויקות ביותר ונוחה לשימוש. ישנן קוסמטיקאיות שעדיין מבצעות את עבודת המניקור ללא מכונת שיוף, כי הן מעדיפות להיצמד לדרך המוכרת והבטוחה יותר למרות שלאחר הסבר/שיעור על מכונת המניקור – העבודה איתה בטוחה לגמרי.

הקוסמטיקאית חייבת להכיר את המכונה על מנת לעבוד איתה בדרך הנכונה, כדי להימנע מפציעות בעור הנמצא ליד הקוטיקולה (העור הגדל על הציפורן), ופגיעה בשכבות הציפורן.

ניתן להשתמש במכונות לשימוש עצמי. נכון שאם את ימנית, תקשה עלייך העבודה כשתצטרכי לעבוד עם יד שמאל, וכן להיפך. אך העבודה לגמרי אפשרית, וניתנת לביצוע בפשטות יחסית. כל מה שנדרש הוא סבלנות ודיוק.

כל מה שצריך לדעת על ההבדלים בין מכונת שיוף לציפורניים מקצועית למכונת שיוף פשוטה

מכונת שיוף ציפורניים פשוטה מתאימה לכל קוסמטיקאית מתחילה, לכל בחורה שעושה מניקור בבית, ולכל אישה שקהל הלקוחות שלה לא גדול. מכונת מניקור פשוטה בדרך כלל מגיעה עם כפתור הפעלה/כיבוי, כפתור לכיוון סיבוב המשייף, וכפתור מהירות. ישנן מכונות המגיעות עם פדל הפעלה רגלית.

לעומתה, מכונת שיוף מקצועית מגיעה עם אותם כפתורים. המהירות המקסימלית של הסיבובים גבוהה יותר מן המכונה הפשוטה, והמכונה בדרך כלל נוחה יותר לאחיזה. אך אחת הסיבות החשובות לקניית מכונת שיוף מקצועית היא שסכום שעות עבודה במכונת מניקור מקצועית יכול להגיע ל50 אלף שעות, לעומת מכונת שיוף פשוטה שסכום השעות אינו עולה על אלפיים.

מכונת שיוף מקצועית לציפורניים תגיע ברוב המקרים עם אחריות לשנה, בעוד שמכונת שיוף פשוטה יכולה להגיע ללא כל אחריות.

אחריות על המכונה חשובה ביותר. לעולם לא תוכלי לדעת אילו תקלות (אם בכלל) עלולות להופיע במכונת השיוף.

עוד על המכונות השונות וחלק מהסוגים הקיימים:

המכונות מגיעות בשלל צבעים ומגוון רחב של סוגים. ישנן מכונות שיוף נטענות, הפועלות כ 10 שעות לאחר הטענה מלאה. הן סופר נוחות לשימוש, קלות להתניידות. אם את קוסמטיקאית המקבלת הזמנות לבית הלקוחה – קחי זאת בחשבון. רוב המכונות האלה מגיעות עם ידית נוחה לאחיזה. מכונות נטענות פשוטות בדרך כלל יהיו גם נורא קומפקטיות לעומת מכונות השיוף המקצועיות עם אפשרות ההטענה שיגיעו עם בסיס יותר גדול, וכפתורים ברורים יותר.

קיימות מכונות מניקור מקצועיות לציפורניים עם לוח דיגיטלי. מכונות אלו נורא ברורות, מראות על מצב הסוללה (אם המכונה נטענת), המכונה כמו כן מראה את מהירות הסיבובים בכל זמן הפעילות – על הלוח הדיגיטלי. מכונות אלו מתקדמות יותר וחדישות.

ישנה מכונת שיוף הכוללת מנורה ושואב ׳אבק׳. המנורה במכונה זו גמישה ובאה להאיר לך את איזור העבודה לראייה ברורה יותר ועבודה בטוחה. שואב האבק נמצא כדי למזער את הלכלוך.

במניקור מכשירי – עור הקטיקולה מתפורר ומתפזר על כל החדר. בדרך כלל אצל מניקוריסטיות מקצועיות יש מכונה שואבת בנפרד. מכונת השיוף הזו, הכוללת את השואב חוסכת מקום, לכלוך והוצאה.

המלצות למכונות שיוף ציפורניים מקצועיות

מכונת המניקור המקצועית המוכרת ביותר הינה strong 207B ניתן לרכוש אותה באתר ביוטיפליי

מכונת שיוף מיוחדת הכוללת 3 ב 1, (מנורה שואב ושיוף) ניתן למצוא כאן

מכונות שיוף דיגיטליות איכותיות ניתן לרכוש באתר ביוטיפליי

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות